1. etapp

Suurema juurestiku loomiseks, toitaineteks ja patogeenide vastu võitlemiseks

Pihustamine pärast idanemist

Bioloogilised tooted soodustavad nii noorte taimejuurte teket kui ka taimede maapealse osa kasvu ning see toime on pikaajaline. Bakterikolooniad moodustavad taime juurestikus elujõulisuse “skafandri”. Nad püüavad õhulämmastikku kinni ja samal ajal eraldavad fosforit mullas leiduvatest lahustumatutest ühenditest. Tänu sünergiale taimega stimuleerivad bakterid selle kasvu veelgi, eritades erinevaid kergesti omastatavaid hormoone ja happeid. Heade bakterite kontsentratsiooni suurendamisel väheneb kahjulike mikroorganismide hulk, muutes taimed tervemaks.

Bakterite eoseid pritsides rändavad nad taime juurestikku ja hakkavad seal kiiresti paljunema. Bakterid elavad ja paljunevad mullas, seetõttu tuleks taimi pritsida idanemise varases staadiumis. Pritsimine Biomas GROWi ja Biomas PROTECTiga olulise hoolduse ajal aitab teie põllukultuuridel paremini talveks valmistuda ja rahulikumalt kevadet oodata.

Tooted:
2. etapp

Toitainetele kogu kasvuperioodi jooksul

esimene kevadine pritsimine

Talvel, kui taimestiku kasv oli seiskunud, kaotab taim osa häid baktereid, mistõttu tuleb talivilja kevadel Biomas GROWiga rikastada. Mulda sattudes juurduvad bakterite eosed taimede juurestikus, hakkavad kiiresti paljunema ja toidavad taimi fosfori, kaaliumi ja lämmastikuga siis, kui taim seda kõige rohkem vajab.

Biomas GROWi bakterite spoorisegul on tugevad lämmastikku siduvad ja mullas lahustumatut fosforit ja kaaliumit vabastavad omadused. Bakterite „vabanenud“ elemendid imenduvad kergesti ja tõhusalt.

Pritsige kevadel pärast taimestiku taastumist esimese pritsimise ajal (BBCH 11-29). Mikroorganismide kogum Biomas GROW aitab taimedel pärast talve kiiremini taastuda ja tugevneda. Võib segada vedelväetise või taimekaitsevahenditega.

Tooted:
3. etapp

Orgaaniliste jääkainete humifitseerimine

Patogeenide vastu võitlemiseks

Orgaanilised jäägid on mulla looduslik osa. Põhk kogub endasse toitaineid, mis tuleb mulda tagasi viia. Bioloogilise mitmekesisuse iga-aastase häiringu tõttu mullas on puudus mikroskoopilistest seentest, mis muudaksid eelmise saagi jäänused huumuseks.

Pärast saagi koristamist ja enne taimejäänuste sisestamist kasutage Biomas ORGANIC igat tüüpi taimede orgaaniliste jääkide lagundamiseks. Preparaadi kasutamisel taastab mulla looduslikud omadused, suureneb huumuse kogus, preparaat takistab haigustekitajate arengut orgaanilistel jääkidel. Biomas ORGANIC sisaldab kolme liiki Trichoderma mikroskoopiliste seente spoore.

Tooted:
Kasutame küpsiseid teie kasutuskogemuse parandamiseks Bioversio.lt klõpsake nuppu "Kinnita", kui olete lugenud ja nõustute meie küpsisepoliitikaga..