1. etapp

Suurema juurestiku loomiseks, toitaineteks ja patogeenide vastu võitlemiseks

Pihustamine pärast idanemist

Mikroorganismid BIOMAS soodustavad nii noorte taimejuurte teket kui ka taimede maapealse osa kasvu ning see toime on pikaajaline. Bakterikolooniad moodustavad taime juurestikus elujõulisuse “skafandri”. Nad püüavad õhulämmastikku kinni ja samal ajal eraldavad fosforit mullas leiduvatest lahustumatutest ühenditest. Tänu sünergiale taimega stimuleerivad bakterid selle kasvu veelgi, eritades erinevaid kergesti omastatavaid hormoone ja happeid. Heade bakterite kontsentratsiooni suurendamisel väheneb kahjulike mikroorganismide hulk, muutes taimed tervemaks.

Bakterite eoseid pritsides rändavad nad taime juurestikku ja hakkavad seal kiiresti paljunema. Bakterid elavad ja paljunevad mullas, seetõttu tuleks taimi pritsida idanemise varases staadiumis. Biomas GROWi ja Biomas PROTECTi kasutades tõstate taimede produktiivsust ja tagate nende tervist.

Tooted:
2. etapp

Orgaaniliste jääkainete humifitseerimine

võitlemiseks patogeenide vastu

Orgaanilised jäägid on mulla looduslik osa. Põhk kogub endasse toitaineid, mis tuleb mulda tagasi viia. Bioloogilise mitmekesisuse iga-aastase häiringu tõttu mullas on puudus mikroskoopilistest seentest, mis muudaksid eelmise saagi jäänused huumuseks.

 

Pärast saagi koristamist ja enne taimejäänuste sisestamist kasutage Biomas ORGANIC igat tüüpi taimede orgaaniliste jääkide lagundamiseks. Preparaadi kasutamisel taastab mulla looduslikud omadused, suureneb huumuse kogus, preparaat takistab haigustekitajate arengut orgaanilistel jääkidel. Biomas ORGANIC sisaldab kolme liiki Trichoderma mikroskoopiliste seente spoore.

Tooted:
Kasutame küpsiseid teie kasutuskogemuse parandamiseks Bioversio.lt klõpsake nuppu "Kinnita", kui olete lugenud ja nõustute meie küpsisepoliitikaga..