BIOMAS tehnoloogia

Biotehnoloogia on teinud selliseid edusamme, et meil on juba olemas vahendid, millega oluliselt parandada mulda ja seega tõsta taimede produktiivsust ning tõrjuda haigustekitajate levikut. BIOMASi mikroorganisme kasutades saavutate põllumajanduses olulise majandusliku efektiivsuse, kuna vajate vähem väetisi ja fungitsiide ning ei vaja keemilist puhtimist.

Talikultuurid
Suvikultuurid
1. etapp

Taimede ettevalmistamine talveks. Pihustamine pärast idanemist

Sisestage sihtbakterid, pihustades põllukultuuridele pärast idanemist, BBCH 11-22. Biomas GROW – suuremaks juurestikuks ja taime toitainete omastamiseks; Biomas PROTECT – kaitseks patogeenide eest. Bakterite eosed rändavad ohutult taime juurestikusse ja hakkavad paljunema.
Tooted:
2. etapp

Kevadiseks alguseks. Pihustamine pärast vegetatsiooni taastumist

Biomas GROW sisestamine kevadisel pritsimisel pärast taimestiku taastumist, BBCH 22-29 pihustamine esimesel töökäigul. Bakterid vabastavad fosfori, kaaliumi ja lämmastiku, mida taim pärast talve vajab.
Tooted:
3. etapp

Orgaaniliste jääkainete humifitseerimine (kõik kultuurid)

Kasutades mikroskoopiliste seente Biomas ORGANIC eoseid humifitseerides põllule jäänud orgaanilised jäägid. Paljud kasulikud ained jäävad mulda, takistades samal ajal patogeenide arengut jäätmetel ja muutes pinnase tervislikumaks.
Tooted:
1. etapp

Taimede ettevalmistamine vegetatsiooniks. Pihustamine pärast idanemist

Pihustamine põllukultuureidele pärast idanemist, BBCH 11-29. Biomass GROW – suuremaks juurestikuks ja taime toitainete omastamiseks; Biomass PROTECT – kaitseks patogeenide eest. Bakterite eosed rändavad ohutult taime juurestikusse ja hakkavad paljunema.
Tooted:
2. etapp

Orgaaniliste jääkainete humifitseerimine (kõik kultuurid)

Kasutades mikroskoopiliste seente Biomas ORGANIC eoseid humifitseerides põllule jäänud orgaanilised jäägid. Paljud kasulikud ained jäävad mulda, takistades samal ajal patogeenide arengut jäätmetel ja muutes pinnase tervislikumaks.
Tooted:

Bakteriaalsed tooted

Baktereid ja mikroskoopilisi seeni nimetatakse ühiselt mikroorganismideks. Need preparaadid on suhteliselt uus, kuid iseseisev põllukultuuride kasvatamise toodete kategooria. Mikroorganismpreparaadid on erilised selle poolest, et aja jooksul mikroobide kontsentratsioon ei vähene, vastupidi – see suureneb või jääb samaks! Tänu Bioversi mikroorganismide arendamise ja tootmistehnoloogiate edenemisele on Biomasi tooted äärmiselt tõhusad ja põllumeestele mugavad kasutada.

Elujõuline muld
Elujõuline muld

Taimedele kasulike mikroorganismide hulga suurenedes paraneb ka mulla kvaliteet ja vähendab haiguste levikut.

Toitained säilivad
Toitained säilivad

Mulla mikrofloora paranedes väheneb ka toitainete väljaleostumine.

Põllumehele väärtuse loomine
Põllumehele väärtuse loomine

Rohkem elemente mullas ja suurem saagikus.

Biomas GROW

Biomas GROW

Biomas GROW bakterite spooride suspensioon mullale taimede toitumise parandamiseks lahustab pinnases fosfori ja kaaliumi, mis mullas on lahustumatud, ning seob atmosfäärist lämmastiku, muutes need elemendid taimedele omastatavaks.

Biomas PROTECT

Biomas PROTECT

Enamus taimehaigusi tuleb mullast, seega peab seal nendega võitlema. Biomas PROTECTi abil saate taimehaigusi ennetada.

Põllumeeste tagasiside

Teostame korrapäraselt täpseid põlluuringuid, et kinnitada Bioversio’i toodete tõhusust erinevate põllukultuuride puhul. Täpsete väliuuringute akumuleeritud tulemusi analüüsides näeme, et Bioversio BIOMAS tooted ja nende kombinatsioonid avaldavad positiivset mõju taimede kvalitatiivsele jõudlusele. See võimaldab meil pakkuda turule uuenduslikke lahendusi, mis aitavad saavutada stabiilsemat ja kuluefektiivsemat taimetootlikkust.

Dr. Virmantas Povilaitis
LAMMC Põllumajandusinstituut, Taimetoitumise ja agroökoloogia osakond, vanemteadur
Dr. Virmantas Povilaitis

Bioversios kohtusin tõeliste professionaalidega, kes süvenevad konkreetse põllumehe olukorda ja pakuvad talle sobivaima lahenduse. Nad on oma ala entusiastid ja elavad selle järgi, mida nad teevad! BIOMAS preparaadid on minu talu jaoks tõhusad ning vajadusel küsin kindlasti nõu ka ettevõtte spetsialistidelt.

 

Simonas Barzda
Põllumajandusühistu Panevėžio aruodas juhatuse esimees ja talunik
Simonas Barzda

Olin mikroorganismidest palju kuulnud, aga siis turul pakutavad preparaadid mind ei veennud. Pärast BIOMAS toodete esmakordset kasutamist põldude pritsimisel ja positiivsete tulemuste märkamist otsustasin, et jätkan nende kasutamist mitte ainult pritsimiseks, vaid ka seemnete töötlemiseks. Kasutan farmitehnoloogias mitmeid kombinatsioone Grow and Protect toodetega. Need preparaadid aitasid saada suuremat saaki ja tugevdada taimi enne talve.

Otas Sukarevičius
Põllumajandusühistu Joniškio aruodas talunik
Otas Sukarevičius

Kasutame ühistus Bioversio mikroorganisme ja teeme tootmiskatseid. Näeme, et taimed arenevad paremini ning pärast katsealade saagikuse kaalumist märkame tõusu. Oleme rahul ka sellega, et ettevõte mitte ainult ei arenda, valmistab tooteid, vaid ka katsetab neid: külastab põllumeeste põlde, teeb vegetatsiooniaegseid võrdlusi, teeb võrdlusanalüüse, pakub preparaatide kombinatsioone.

Usume, et pikemas perspektiivis hakatakse taimekasvatusaladel üha rohkem mikroorganisme kasutama.

Aldas Gedvila
Põllumajandusühistu Šiaurės aruodai juhataja, agronoom
Aldas Gedvila
Kasutame küpsiseid teie kasutuskogemuse parandamiseks Bioversio.lt klõpsake nuppu "Kinnita", kui olete lugenud ja nõustute meie küpsisepoliitikaga..